Komínové centrum, železářství a potřeby pro zahrádkáře U semaforu Slatiňany - Chrudim

Otevřeno: PO-PÁ  8-16hod

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZAVŘENO: OD 16.12. DO KONCE ÚNORA

TĚŠÍME SE NA VÁS ZNOVU OD BŘEZNA 2023

Komínové centrum

V naší prodejně nabízíme ucelený sortiment: černá kouřovina pro zapojení kamen, redukce a přechodky. Kartáče pro údržbu komína i kotlů z oceli, nylonu a nerezu, rourové nástavce, pružné vymetací tyče, těsnící šňůry i silikonové barvy do vysokých teplot. Máme skladem komínové stříšky z nerezu v různých průměrech, napoleon na míru pro váš komín, jednovrstvé nerezové trubky v tloušťce 0,6mm a 1mm a další nerezové komponenty od české firmy CIKO s.r.o. s kterou spolupracujeme již řadu let. S výběrem poradíme. Můžeme zajistit i dodávku komponentů přímo k Vám na stavbu. Dále nabízíme doplňkový sortiment : podpalovače a čističe sazí Pe-Po, krbové ventilátory a měřiče teploty spalinové cesty.

Železářství

Naleznete u nás spojovací materiál – vruty i šrouby. Od společnosti HPM – TEC nabízíme: konstrukční vruty, klempířské vruty – farmářské vruty, magnetické bity a nástavce. Dále prodáváme brusné a řezné kotouče, špachtle, štětce, karabiny, bity, hlavice na Golu, šroubováky, vrtáky, imbusové klíče, ploché a očkoploché klíče, vodováhy, prodlužovací kabely, metry, nože a nůžky, řetězy a provazy na metráž, visací zámky, zadlabávací zámky a vložky, panty, úhelníky, pilníky, rašple, ocelové kartáče, kleště, svěrky, plynové hořáky, poštovní schránky, popelnice. Zednické lžíce, skoby, hladítka, kladiva, maltovníky. Od společnosti Meva nabízíme vařiče, teplomety, mobilní topidla a regulátory tlaku na PB bombu. Silikony, tmely, lepidla, PU pěny a čističe PU pěny od španělské firmy CEYS.

Potřeby pro zahrádkáře a kutily

Nabízíme sezónní zboží pro Vaši zahradu: ruční nářadí: pilky, zahradní nůžky, nůžky na živý plot, trávu i větve, lopaty, hrábě, krumpáče, smetáky a košťata, motyky, srpy a kosy, sekery a násady na ně. Nádoby na vodu, vědra, konve, substráty a hnojiva, postřiky i postřikovače pro zdraví Vašich rostlin. Plachty, netkané textilie, sítě proti mouchám i ptákům, rabicové pletivo, pytle na brambory a cibuly. Krmení pro ptáky, krmítka i budky. Některé potřeby pro grilování, kempování a volný čas.

Co nemáme můžeme objednat.

Popelnice, žebříky a jiné nadměrné zboží Vám rozvezeme po Slatiňanech zdarma.

obchod, komínové centrum, železářství, potřeby pro zahrádkáře Slatiňany, Chrudim
spojovac materiál, vruty, šrouby, hmoždiny, rapidy, rapi-tec
železářské zboží, ruční nářad, potřeby pro řemeslníkyí

Kontakt

Adresa:

TG Masaryka 155, 

Slatiňany 53821

Kontakt:

Telefon do prodejny: 739 031 113

Email: obchod@strechysimon.cz

IČO: 45518041

Otevírací doba:

PO 8:00 – 16:00

ÚT 8:00 – 14:00

ST 8:00 – 16:00

ČT 8:00 – 14:00

8:00 – 16:00

polední pauza 12:00-13:00

!!ZAVŘENO: do 17.2.2023!!

Jsme sociální:

Aktuality:

Potřeby pro zahrádkáře, hnojiva, postřiky, zeminy, sítě na okurky, podpěry rajčat, sítě proti ptákům atd.

Nabízíme VERMAKTIV STIMUL – Přírodní koncentrát určený pro zvýšení kvality a množství úrody. Jedná se o řadu originálních českých produktů. Vhodné pro ekologické pěstování. VERMIKOMPOST OD EDY – biologické, organické, ekologické hnojivo z biofarmy. 🙂

https://vermaktiv.cz/obchod/?gclid=Cj0KCQjw4uaUBhC8ARIsANUuDjVEFrJ6A98vdQzmUBWqShwlHDjM_UQ5hrLYyzedr_NA5fqFy3HSrGIaAr1lEALw_wcB